• مشهد - بلوار جلال آل احمد
 • 9156949461
 • Info@ArjGostar.com

اخبار

چرا باید یک سایت داشت
1393/02/31

چرا ما باید یک وب سایت داشته باشیم؟

فکر میکنید برای توسعه تجارت بهترین راه تبلیغات چه گزینه میباشد؟ رادیو و تلویزیون، مجلات و روزنامه ها، بنرهای کلان در سطح شهر؟؟ تمام اینها فقط برای مدت کوتاهی میباشد، اما با داشتن یک وب سایت شما برای سالها یک بنر تبلیغاتی دارید که از هر جای دنیا و در هر زمان قابل دسترسی میباشد و می تواند به صورت مکمل معرف کمپانی، محصولات و سرویسهای شما باشد و به یاد داشته باشید که افراد موفق همیشه به دنبال جدید ترین روش ها برای رسیدن به موفقیت می باشند.

وب سایت چیست ؟

وب سایت آدرسی در اینترنت می باشد که هر شخص یا شرکتی میتواند اطلاعات، ایده ها، مشخصات محصولات و در کل هر موضوعی که آن شخص یا موسسه بخواهد را در آنجا قرار دهد، تا کاربران اینترنت در سراسر جهان آنها را مشاهده نمایند. اطلاعات موجود در وب سایت شما به صورت ۲۴ ساعت در اختیار مشتریان شما قرار میگیرد و آنها میتوانند در هر ساعت از شبانه روز بر روی آن سایت اقدام به سفارش محصولات و خدمات شما نمایند. حتی وقتیکه کمپانی شما تعطیل می باشد.

اگر بخواهم برایتان ساده تر بگویم ،وب سایت مانند یک شماره تلفن می باشد مشتریان شما اولین جایی را که به دنبال شما میگردند بر روی اینترنت است اگر آنها شما را در آنجا پیدا نکنند مطمعنا رقیبان شما را خواهد پیدا کرد.

در ایران نیز تعداد شرکت های کوچکی که از تجارت الکترونیکی استفاده میکنند به سرعت رشد کرده و در حال افزایش می باشد.

 برای داشتن وب سایت چه کار باید انجام بدهیم؟

کار بسیار ساده ای می باشد صرف سه مرحله زیر را باید طی کنید:

۱. طراحی وب سایت

۲. انتخاب هاستینگ (فضا برای روی کامپیوتر های سرور جهت قرار گرفتن فایل های شما )

۳. انتخاب آدرس مناسب ( مانند www.google.com)

همین الان با یک شرکت تماس بگیرید و درخواست دیزاین وب سایت را بدهید، بعد از آنکه وب سایت آماده شد هاست خود را تهیه کنید، شاید برای شما جای سوال باشد که چرا باید فضا در سرور خریداری کنید در جواب باید بگویم که شما نیاز به یک کامپیوتری دارید که همیشه روشن باشد و به اینترنت متصل باشد تا به درخواست نیاز مشتریان شما پاسخ گو باشد.

در آخر هم دامین مناسب با نام شرکت و فعالیت های خود انتخاب کنید.

 • آدرس

  مشهد - بلوار جلال آل احمد

 • تلفن

  09156949461

 • ایمیل

  info@ArjGostar.Com
  ArjSofts@gmail.Com